O nas

Kim jest Pan Lancz?

Pan Lancz to jegomość, który specjalizuje się w przygotowywaniu lekkich i zdrowych dań. Pan Lancz ma pasję. Jest nią robienie kanapek i szukanie nowych smaków, które zachwycają i pozwalają oderwać się od nudnych codziennych zajęć. Gdy Pan Lancz zaczyna robić swoje zdrowe kanapki, cały Wrocław patrzy jak zaczarowany.

Gdzie mieszka Pan Lancz?

Pan Lancz mieszka we Wrocławiu i to właśnie w stolicy dolnego śląska realizuje swoją pasję do zdrowego jedzenia. Pan Lancz chce, żeby jak najwięcej wrocławian poznało jego kuchnię i postanowił rozwozić swoje dania po firmach, szkołach i domach. Dzięki temu nie musisz się ruszać, by spróbować przysmaków, które przygotował dla Ciebie Pan Lancz.

Czy Pan Lancz robi tylko kanapki?

O nie! Pan Lancz ma talent gastronomiczny, który wykracza daleko poza zdrowe kanapki. Wrocław uwielbia Pana Lancza za:
• pyszne kanapki,
• świeże sałatki,
• wyciskane soki z owoców i warzyw,
• zielone koktajle.

Dlaczego Wrocław pokochał zdrowe dania Pana Lancza?

Jak można nie kochać świeżych warzyw, aromatycznych i soczystych dodatków, delikatnych sosów? Dodatkową miłość wzbudza to, że wszystkie te rzeczy zamknięte są w chrupiącej ciemnej bułce z ziarnami. Za to Pana Lancza kochają kanapkożercy. Miłośnicy soków uwielbiają go za zawsze świeże, wyciskane soki lub zielone koktajle na bazie zdrowych owoców i warzyw. Z kolei ci, którzy wolą sałatki myślą ciepło o Panu Lanczu za jego soczystą sałatę, chrupiącego ogórka, pyszne sery i dodatki mięsne takie jak grillowany w przyprawach delikatny kurczak.

Czy każdy może jeść zdrowe dania od Pana Lancza?

Oczywiście, że tak! Nieważne, czy jesteś prezesem wielkiej firmy, informatykiem, budowlańcem, czy może jesteś odpowiedzialny za stan techniczny wrocławskich krasnali. Każdy ma szansę zjeść pyszne i zdrowe dania na dowóz. Pan Lancz z przyjemnością zrobi Ci kanapkę, sałatkę, wyciśnie sok lub przygotuje zielony koktajl. Wystarczy, że zadzwonisz, a on niczym błyskawica przemierzy Wrocław i zjawi się u Twoich drzwi z wybornymi daniami na dowóz. To jeszcze nigdy nie było takie proste!

Pan Lancz czeka na Twój telefon!